Badmintonová premiéra v Brně na jedničku

Badmintonová premiéra v Brně na jedničku

Rok 2020 přinesl do rodiny Kempu vítězů žhavou novinku v podobě badmintonového kempu v Brně. Role mentora se ujal špičkový český badmintonista Adam Mendrek, který účastníkům pilotního ročníku předal řadu svých zkušeností nejen na kurtu, ale i mimo něj.

Na mládež účastnící se Kempu vítězů ve Sport Centrum Kuklenská v Brně čekaly nejenom lekce pod vedením Adama Mendreka, ale dočkaly se také návštěvy největší české naděje Honzy Janoštíka, který společně a Adamem předvedl hru na špičkové úrovni, přičemž dětem vysvětlovali své počínání na kurtu.

Aby ale hostů na kempu nebylo málo, zavítala na něj také instruktorka fitness Kristýna Tomanová, která dětem poskytla lekce správného dýchání nebo jim ukázala něco z repertoáru koordinačního a stabilizačního cvičení.

Že ale badminton není pouze o tréninku na kurtu se přesvědčili účastníci kempu především v regeneračním centru Mráz léčí, kde podstoupili regeneraci ve více než -100 stupních Celsia. Krom toho se každý den těšili zdravé stravě od Jean Paul's Restaurant.

Závěrem kempu děti obdržely od Adama věcné ceny, podpisové karty nebo diplomy. Věříme, že jim kemp pod vedením Adama Mendreka pomohl ve zdokonalení jejich schopností a další badmintonové kariéře a uvidíme se třeba znovu za rok.

Partneři